tisk výběru         Choose your language:    english  česky
Ochrana osobních údajů

Veškeré nakládání s osobními údaji na webových stránkách firmy CZ PRESS se řídí Zákonem č. 101/2000 Sb. O ochraně osobních údajů.

Sbírání a používání informací

CZ PRESS, s. r. o. je jediným vlastníkem informací získaných na tomto serveru. Tyto informace nejsou a nebudou prodávány, pronajímány ani jinak sdíleny s jinými subjekty jinak než udává toto ujednání.

Registrace

K používání některých funkcí serveru (fóra, členské sekce apod.) musí uživatel nejprve projít registračním procesem. V průběhu registrace poskytuje své kontaktní údaje (především jméno a e-mailovou adresu). Pokud není uvedeno jinak, slouží tato informace výlučně ke kontaktování uživatele a informování o službách, o které jeví zájem. Uživatel může poskytnou i další údaje (nepovinné), které umožňují zlepšení služeb serveru.

Objednávka

Na objednávkovém formuláři od uživatelů vyžadujeme informace, které slouží především jako kontakt na dodávku objednaného zboží a služeb nebo k zaplacení příslušné částky. V případě problémů s dodávkou slouží tato informace také k umožnění kontaktu se zákazníkem.

Novinky / Informace o novém zboží

Uživatelům jsou na jejich žádost zasílány informační bulletiny, které obsahují novinky v nabídce CZ Pressu a mají za úkol upozornit klienta na aktuální obsah nebo služby.

Ankety a soutěže

Čas od času jsou na našich stránkách od uživatelů požadovány informace prostřednictvím soutěží nebo anket. Účast v nich je zcela dobrovolná. Naší hlavní snahou je sbírat data demografického charakteru a kontaktní údaje. Všechny získané informace jsou využívány pro monitoring Vaší spokojenosti a Vašich potřeb, což má vést ke zkvalitnění a rozšíření našich služeb. Sebrané kontaktní údaje jsou používány pro komunikaci s účastníky soutěže v souvislosti s oznámením jejich výsledků.

© 2005 CZPRESS | Ochrana osobních údajů | Datum poslední aktualizace: 5.2.2019
Vyrobilo Abeo s.r.o.