tisk výběru         Choose your language:    english  česky
Doprava

Jako přímý dovozce jsme schopni zaručit nejkratší časy dodání. Každý pracovní den jsou zásilky tisku dopravovány do naší pražské expedice, která je potom ihned doručuje do prodejen nebo konečným čtenářům. Provádíme i sobotní závoz prodejen.

7x v týdnu dvakrát denně (poprvé po šesté hodině ranní a podruhé okolo poledne) vyráží naši řidiči na stovky adres v Praze, aby doručili našim čtenářům i prodejcům zahraniční tisk.

V letní i zimní sezóně zásobujeme denně Krkonoše. Díky této lince je zahraniční tisk k dispozici ve Špindlerově Mlýně, Vrchlabí, Peci pod Sněžkou, Harrachově a v dalších menších centrech této turisticky atraktivní oblasti.

Během léta zavážíme turisticky lákavé oblasti v okolí Slapské nádrže a Máchova jezera, Český ráj, Prachovské skály, Náchodsko a okolí nádrže Rozkoš.

S pomocí našich partnerů se dostává naše zboží do Brna,  Plzně, západočeských lázní a do okolí Lipna.

Těm, kteří nejsou v dosahu naší dopravy zasíláme výtisky poštou, dražší publikace doporučeně. Za doručení zásilek standardní dopravou nebo poštou žádný poplatek neúčtujeme, zákazník hradí pouze maloobchodní cenu titulu platnou pro Českou republiku.

V případě, že byste měli zájem o naše zboží mimo zavážená místa a nevyhovovalo by Vám zasílání poštou, kontaktujte nás a my Vám připravíme kalkulaci dopravného.


V Praze jezdíme autem v této vyznačené oblasti:

© 2005 CZPRESS | Ochrana osobních údajů | Datum poslední aktualizace: 21.7.2020
Vyrobilo Abeo s.r.o.