tisk výběru         Choose your language:    english  česky
Doprava

Jako přímý dovozce jsme schopni zaručit nejkratší časy dodání. Každý den, včetně sobot, nedělí a svátků, jsou zásilky tisku dopravovány do naší pražské expedice, která je potom ihned doručuje do prodejen nebo konečným čtenářům.

7x v týdnu dvakrát denně (poprvé po šesté hodině ranní a podruhé okolo poledne) vyráží naši řidiči na stovky adres v Praze, aby doručili našim čtenářům i prodejcům zahraniční tisk.

V letní i zimní sezóně zásobujeme denně Krkonoše. Díky této lince je zahraniční tisk k dispozici ve Špindlerově Mlýně, Vrchlabí, Peci pod Sněžkou, Harrachově a v dalších menších centrech této turisticky atraktivní oblasti.

Během léta zavážíme turisticky lákavé oblasti v okolí Slapské nádrže a Máchova jezera, Český ráj, Prachovské skály, Náchodsko a okolí nádrže Rozkoš.

S pomocí našich partnerů se dostává naše zboží do Brna,  Plzně, západočeských lázní a do okolí Lipna.

Těm, kteří nejsou v dosahu naší dopravy zasíláme výtisky poštou, dražší publikace doporučeně. Za doručení zásilek standardní dopravou nebo poštou žádný poplatek neúčtujeme, zákazník hradí pouze maloobchodní cenu titulu platnou pro Českou republiku.

V případě, že byste měli zájem o naše zboží mimo zavážená místa a nevyhovovalo by Vám zasílání poštou, kontaktujte nás a my Vám připravíme kalkulaci dopravného.


V Praze jezdíme autem v této vyznačené oblasti:

© 2005 CZPRESS | Ochrana osobních údajů | Datum poslední aktualizace: 15.6.2018
Vyrobilo Abeo s.r.o.